ABC Szamba Betonowe

Nazwa firmyABC Szamba Betonowe
MiejscowośćWielogóra, powiat Radomski, woj. Mazowieckie
UlicaGraniczna 11
Kod pocztowy26-660
Numer telefonu515 360 715
Adres strony WWWAbc-szambabetonowe.pl
Profil na FacebookuFacebook.com
KategorieProdukcja i montaż szamb
Opis firmySzamba betonowe szczelne, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na gnojowicę i kanały samochodowe to produkty które oferujemy w całej Polsce. Szamba betonowe naszej firmy są odlane w formie monolitycznej, beton zamawiamy z profesjonalnej betoniarni B25W8 z dodatkami na wodoszczelność. Ścianka na naszych zbiornikach ma grubość 10cm. Pokrywę i kominek przyklejamy na klej wodo-mrozo odporny Mapeii. Szamba betonowe naszej firmy posiadają gotowy otwór na rurę kanalizacyjną. Posiadamy bazę koparkowych dzięki czemu możemy wykonywać usługi kompleksowo z koparką: Wykop pod szambo wstawienie szamba do wykopu podłączenie rury zasypanie szamba. Usługę z koparką prowadzimy w 120 miejscowościach w Polsce i ich rejonie do 10km. Zadzwoń zapytaj o cenę szamba wraz z transportem i montażem, zapytaj czy istnieje możliwość podłączenia szamba i ewentualnie wykopu. Szamba betonowe w całej Polsce, posadamy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, o pojemnościach od 3 do 20m3. Szambo betonowe naszej firmy to gwarancja jakości. Gwarancja na szamba jest pisemna. Szamba betonowe z otworem na rurę sprawią że podłączenie to czysta przyjemność, polega na wstawieniu rury pcv o średnicy 160mm w otwór z uszczelką. Po zasypaniu można już w pełni korzystać z szamba betonowego. Szamba betonowe są mniej awaryjne niż szamba plastikowe. Po naszych szambach można jeździć samochodem osobowym lub ciężarowym - konieczna do tego celu będzie tylko pokrywa na szambo o większej wytrzymałości. Szamba betonowe transportujemy po całej Polsce. Kup szambo betonowe w naszej firmie a otrzymasz rabat na czujnik napełnienia szamba, namów sąsiada na szambo betonowe i otrzymacie rabat w wysokości 200zł na każdy zbiornik. Namów 3 sąsiada na szambo betonowe i każdy z Was otrzyma taki sam rabat. Szamba betonowe naszej firmy jest polecane przez hydraulików w całej Polsce, to dzięki gwarancji pisemnej i gotowemu otworowi na rurę ściekową. Zadzwoń i sprawdź ceny szamb. Szambo transportujemy po całej Polsce od 2 7 dni.
Słowa kluczoweSzamba, Szambo, Szamba betonowe, Szambo betonowe, Szamba betonowe szczelne, Szambo betonowe szczelne, Szamba szczelne, Szambo szczelne, Zbiorniki na deszczówkę, Zbiorniki na wodę deszczową, Zbiorniki na gnojowicę, Zbiorniki na gnojówkę, Zbiorniki betonowe
Informacje o wizytówcenumer ID: 16350; rejestracja: 31/07/2015; liczba odsłon: 8

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - ABC Szamba Betonowe. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest jeden plus osiem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!